Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Каналізація WAVIN AS+, перевершення всіх очікувань

І. Ядловський

Щодо шуму, WAVIN є одним з піонерів у розробці шумопоглинаючих гравітаційних систем каналізації та стічних вод. Результатом багаторічної наполегливої праці компанії Wavin стали шумопоглинаючі пластикові системи каналізації та стічних вод, про одну з яких сьогодні поговоримо у цій статті. Це преміальна система гравітаційної безнапірної каналізації з найнижчим у світі рівнем небажаних шумових випромінювань WAVIN AS+

Історія інновацій

Понад 30 років тому WAVIN представила першу у світі пластикову звукоізоляційну систему каналізації та стічних вод. За більш ніж 30 років розробки, витративши понад сотню тисяч годин на тестування рівня шуму, шляхом вивчення нових матеріалів трубопроводів, та інвестицій у розробку інноваційної системи ущільнення, ми досягли найкращих у світі результатів у цьому напрямку, ставши взірцем і галузевим стандартом у будівництві для більшості країн Західної Європи.

Зображення WAVIN AS+

Рівень преміумкласу

Система WAVIN AS+ без сумнівів найкраще в світі рішення преміального класу у сегменті пластикових шумоізольованих систем каналізації та стічних вод, котра ідеально підходить для відведення стічних та дощових вод і відповідає всім вимогам до безнапірних каналізаційних трубопроводів. Завдяки застосуванню унікальних інноваційних матеріалів система WAVIN AS+, одночасно зі своєю високою продуктивністю, ефективно зменшує рівень шуму від потоку будь-якої інтенсивності та будь-якої щільності середовища, що транспортується.

З повагою до інсталятора

Спеціально оброблені поверхні горловин труб і фітингів системи WAVIN AS+ забезпечують краще зчеплення, що зокрема полегшує монтаж у важкодоступних місцях. Для спрощення визначення кута повороту, та для полегшення складання і правильної орієнтації арматури системи WAVIN AS+ слугують спеціальні штамповані мітки на шийках арматури, під кутом 15° і 45°. Можливість контролю глибини введення труби в розтруб, шляхом спеціального маркування, дозволяє інсталяторові без зусиль контролювати правильну глибину поєднання труб чи фітингів.

Жодного змащування

Унікальне патентоване ущільнення синього кольору, що має властивість самозмащування, означає відсутність потреби в жодному мастилі перед монтажем, а фірмовий ущільнювальний профіль забезпечує 100% герметичність, легкість збирання, надійність, а головне виключну довговічність системи.

Відео: Wavin AS+: простий та швидкий монтаж (субтитри)

Неперевершене шумопоглинання

Система WAVIN AS+ знижує рівень шуму каналізаційної системи краще, ніж будь-яка інша пластикова система трубопроводів. Завдяки унікальному складові матеріалу та цілій низці конструктивних інновацій забезпечується відмінне зменшення небажаних звукових випромінювань системи трубопроводіваж до рівня <10 дБ. Оптимальне зменшення шуму гарантується навіть за високих рівнів щільності транспортованого середовища та має однаково безпрецедентні порівняльні показники залежно від швидкості потоку.

Відмінним звукоізоляційним властивостям системи WAVIN AS+ в першу чергу можна завдячувати її товстостінній конструкції, а також особливій, унікальній молекулярній структурі і високій щільності матеріалу ~1,9 г/см3. З такою комбінацією властивостей система WAVIN AS+ ефективно поглинає як повітряний, так і механічний шум. Спеціальна конструкція фітингів також сприяє захисту від звукового випромінювання на рівні змонтованої системи. Заокруглені відгалуження додатково сприяють мінімізації шуму потоку. Спеціальна звукопоглинальна конструкція кріплень також розрахована на суттєву мінімізацію передачі шуму на несучу конструкцію.

У дослідженнях, проведених в Інституті будівельної фізики Фраунгофера у Штутгарті (Німеччина) система WAVIN AS+ продемонструвала виключні властивості звукопоглинання. Випробування проводилися в лабораторії, акредитованій Німецькою системою акредитації для тестування (DAP, № PL-3743.26) відповідно до EN ISO/IEC 17025, за методикою DIN EN14366 і DIN 52 219:199307.

Відмінна стійкість

Окрім найкращого шумопоглинання система WAVIN AS+ має неперевершену механічну міцність та стійкість у температурному діапазоні від -20°С до +95°С, абсолютно стійка до корозії та абразивності середовища навіть за роботи у високонавантаженому режимі, чудово витримує дію будь-яких видів хімічно агресивних стоків з pH від 2 до 12.

WAVIN SoundCheck – допомога інсталяторові

Унікальний застосунок WAVIN SoundCheck це програмний інструмент для моделювання акустики шумопоглинаючої системи каналізації WAVIN AS+ на реальних будівельних об’єктах. WAVIN SoundCheck дозволяє розраховувати та поліпшувати прогнозований рівень шуму на основі індивідуальних параметрів. Лише в чотири чітко визначені та інтуїтивно зрозумілі кроки, ви можете отримати інформацію, яку потрібно перевірити, щоб система та дизайн об’єкту відповідали вимогам з шумопоглинання.

Відео. Як працює застосунок WAVIN SoundCheck (субтитри)

Широкий асортимент

WAVIN AS+ доступний у діаметрах від DN 50 до DN 200. Продукція WAVIN AS+ ідеально підходить для будь-якого використання від незначного ремонту до масштабних будівельних проєктів.

Для надійного і тривалого функціонування інженерних систем обирайте якісну продукцію WAVIN з урахуванням її призначення. Якщо у Вас залишились питання, будь-ласка звертайтесь до представників Wavin Czechia s.r.o в Україні:

Сергій Дяченко:
Тел.: +38 (067) 224-08-82; +38 (099) 706-9000.
Ігор Ядловський:
Тел.: +38 (050) 231-50-20; +38 (096) 66-33-596.
www.ekoplastik.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 843

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram