Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Безперебійник» може і не врятувати...

ibp-remont-kyie Будь-який сучасний бізнес дуже сильно залежить від якісного електроживлення. Більшість не покладається на удачу і купують «безперебійники», але багато хто забуває що і вони потребують періодичного технічного обслуговування.

«ПІК ТЕХНО» пропонує комплексне обслуговування джерел безперебійного живлення (ДБЖ) по Києву і Україні. При цьому можливо обслуговування не тільки «безперебійників», які представлені на сайті pictehno.com, а й пристрої інших брендів, які актівно використовуються на ринку України. Такі як: APC, Powercom, Delta, Ritar, PowerMust та ін.

Важливо відмітити, що компанія пропонує оригінальні ДБЖ від провідних західноєвропейських виробників: ДБЖ Eaton зібраних у Фінляндії, або Riello UPS з Італії. Окрім цього, в арсеналі компанії є акумуляторні батареї AGM, бензинові та дизельні генератори, інвертори, сонячні фотоелектричні панелі та ін.

Українська компанія «ПІК ТЕХНО» також виступає на ринку зі спеціальними пропозиціями щодо технічного обслуговування і ремонту джерел безперебійного живлення у тому числі і для комп'ютерів.

ТОВ «ПІК ТЕХНО» - це провідна компанія, что спеціалізується на високоточних системах електроживлення для побутового та промислового призначення. Тому ви можете бути впевнені що отримаєте якісне обладнання та професійне обслуговування.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 595 / 2016-08-09 14:47:00


Залишити коментар

Telegram