Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

«Безперебійник» може і не врятувати...

ibp-remont-kyie Будь-який сучасний бізнес дуже сильно залежить від якісного електроживлення. Більшість не покладається на удачу і купують «безперебійники», але багато хто забуває що і вони потребують періодичного технічного обслуговування.

«ПІК ТЕХНО» пропонує комплексне обслуговування джерел безперебійного живлення (ДБЖ) по Києву і Україні. При цьому можливо обслуговування не тільки «безперебійників», які представлені на сайті pictehno.com, а й пристрої інших брендів, які актівно використовуються на ринку України. Такі як: APC, Powercom, Delta, Ritar, PowerMust та ін.

Важливо відмітити, що компанія пропонує оригінальні ДБЖ від провідних західноєвропейських виробників: ДБЖ Eaton зібраних у Фінляндії, або Riello UPS з Італії. Окрім цього, в арсеналі компанії є акумуляторні батареї AGM, бензинові та дизельні генератори, інвертори, сонячні фотоелектричні панелі та ін.

Українська компанія «ПІК ТЕХНО» також виступає на ринку зі спеціальними пропозиціями щодо технічного обслуговування і ремонту джерел безперебійного живлення у тому числі і для комп'ютерів.

ТОВ «ПІК ТЕХНО» - це провідна компанія, что спеціалізується на високоточних системах електроживлення для побутового та промислового призначення. Тому ви можете бути впевнені що отримаєте якісне обладнання та професійне обслуговування.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 2 521 / 2016-08-09 14:47:00

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram