Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

BAXI NUVOLA-3 Comfort – комфорт ГВП без компромісів

Часто важливими факторами при виборі опалювального обладнання є не тільки економічність і енергоефективність, а й створення максимального комфорту в споживанні гарячого водопостачання

Найбільшою мірою цьому критерію відповідають котли із вбудованим накопичувальним баком, завдяки чому вони вже тривалий час широко застосовуються на практиці і займають лідируючі позиції на ринку опалювальної продукції.

Baxi Котли NUVOLA-3 Comfort незамінні там, де потрібна велика кількість гарячої води. Вони мають мідний первинний теплообмінник і комплектуються вбудованим 60-ти літровим бойлером з високоякісної неіржавіючої сталі марки AISI 316L. Вбудований бойлер забезпечує швидкий і ефективний нагрів великої кількості води (до 510 літрів за перші 30 хв при Δt = 30 °C). Бойлер ємністю 60 літрів буде гарантією того, що у вас в запасі завжди є від 90 до 120 літрів готової до споживання води з температурою 40 °С (після змішування з холодною водою). При цьому час нагрівання води в бойлері від 20 до 60 °С становить менше 8 хвилин. Ще вісім хвилин - і у вас знову 90-120 літрів води в запасі! Крім того, котел може працювати і в проточному режимі, забезпечуючи споживача гарячою водою так довго, як це потрібно. Наприклад, котел NUVOLA-3 Comfort потужністю 32 кВт видає 18,3 літрів в хвилину (при Δt = 25 °С). Ще однією важливою перевагою котлів з вбудованим бойлером є те, що вони забезпечують споживача гарячою водою при будь-якій, навіть найменшій, витраті гарячої води.

Котли NUVOLA-3 Comfort обладнані знімною цифровою панеллю управління, яка є також датчиком кімнатної температури, і тижневим програматором, що дозволяє виконувати настройку температурного режиму системи опалення на одну добу або тиждень. Зовнішня конструкція панелі управління дозволяє встановити її в будь-якому зручному для споживача місці. Котли NUVOLA-3 Comfort розроблені відповідно до новітніх технічних рішеннь - функція самодіагностики підвищує зручність користування, а система захисту від замерзання в контурі опалення і в бойлері надійно захищає пристрій при експлуатації в зимовий період. Можлива також організація системи рециркуляції ГВП.

Модельний ряд серії NUVOLA-3 Comfort включає в себе п'ять моделей потужністю 24, 28 і 32 кВт. У серії представлені котли із закритою камерою згоряння і примусовою витяжкою та моделі з відкритою камерою згоряння і природною тягою. Для зручності опалення приміщення та економії витрати палива в котлах NUVOLA-3 Comfort передбачена можливість підключення датчика вуличної температури для роботи вбудованої погодозалежної автоматики. В цьому випадку електроніка котла відповідно до заданої кліматичної кривої змінює температуру води в контурі опалення. А при спільній роботі датчика кімнатної температури і датчика вуличної температури можлива самоадаптація погодозалежного режиму, тобто автоматичний вибір кліматичної кривої. Котли NUVOLA-3 Comfort можна використовувати і для низькотемпературних систем опалення (теплі підлоги). В цьому випадку необхідно встановити діапазон регулювання температури в системі опалення 30-45 ° С. Також котли NUVOLA-3 Comfort можна застосовувати і в змішаних системах з декількома температурними зонами. Для цього компанія BAXI пропонує широкий набір спеціальних аксесуарів.

Можна з упевненістю сказати, що котли NUVOLA-3 Comfort подобаються споживачам за елегантний дизайн і функціональні можливості. Монтажним організаціям припали до душі простота і надійність конструкції, зручність установки і обслуговування. Котли NUVOLA-3 Comfort зможуть забезпечити комфорт і затишок в багатьох українських сім'ях.

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ, вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 786


Залишити коментар

Telegram