Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Конденсаційні котли BAXI Luna Platinum +

З метою надання клієнтам максимально ефективної продукції, а також у відповідності до директив Європейского Союзу ErP (Energy-related Products), компанія BAXI розширює асортимент своєї лінійки конденсаційних котлів Platinum

Energo200 Як відомо, згідно з директивою 2005/32/EC «Екодизайн», яка набирає чинності 26 вересня 2015 р., всі прилади повинні будуть отримати спеціальне енергетичне маркування. Нові нормативи визначають мінімальні рівні ефективності, викидів СО2 та рівень шуму. Під дію директиви підпадають не лише газові котли, а і водонагрівачі, бойлери, теплові насоси, когенераційні установки, сонячні колектори.

Baxi_1 Лінійка котлів Platinum+ була розроблена на основі технології BAXI Think, новітньої інтелектуальної системи, яка дозволяє котлу «думати»! Сучасна система, вбудована в теплогенератори, дає можливість управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси. Вона також дозволяє забезпечити навіть некваліфікованим користувачам легкість взаємодії з котлом на основі нових знімних контролерів.

Модельний ряд Luna Platinum+ складається з одноконтурних і двоконтурних конденсаційних настінних котлів з потужністю від 12 до 32 кВт. Сучасна електроніка, висока ефективність і компактні розміри роблять лінійку котлів Platinum+ ідеальним рішенням, як для нових будівель, так і для заміни існуючого обладнання.

Ключовим елементом конденсаційних котлів Luna Platinum+ є теплообмінник з нержавіючої сталі AISI 316L. Малий вміст води в ньому дозволяє зменшити теплову інерцію, а, отже, збільшити швидкість реакції на зміни обсягів теплової енергії, необхідної системі. Також нержавіюча сталь захищає теплообмінник від небезпеки корозії через конденсацію.

Всі котли лінійки Platinum+ оснащені новими високоефективними циркуляційними насосами з повною модуляцією, які мають найвищий клас енергоефективності – А+.

Різними складовими частинами котла управляє електронна плата останнього покоління, яка спрощує і робить більш надійним управління котлом за допомогою знімної панелі управління (варіанти підключення – дротове і бездротове) з широкоекранним багатофункціональним рідкокристалічним дисплеєм і вбудованою функцією управління температурою. Інформація на дисплеї дуже легко зчитується завдяки повнотекстовому відображенню і зрозумілим символам. Пульт управління має підсвічування екрану, а також навігаційну рукоятку і дві кнопки, що дозволяють з легкістю налаштовувати параметри комфорту і програмувати котел. Передова електроніка котла дозволяє дуже просто взаємодіяти з різними технологіями опалення, створюючи повністю інтегровану систему. Є можливість щоденного та щотижневого програмування функцій опалення та ГВП, передбачені налаштування кліматичних характеристик, відповідно до критеріїв комфорту, обраних користувачем, і візуалізація повідомлень про помилки при виникненні будь-яких несправностей. Крім того, електронна система котла надає технічним фахівцям доступ до ряду регулюючих параметрів і конфігурацій для оптимізації продуктивності з урахуванням типу системи.

Призначення котла – нагрів приміщення при підтримці максимально комфортних умов. Це означає, що необхідно подавати в систему певну кількість тепла і зменшити теплові втрати через стіни будівлі. Нові будинки зводяться з хорошою теплоізоляцією і, отже, мають малі теплові втрати. В існуючих будівлях споживання тепла знижується в міжсезоння (навесні і на початку осені). Ці фактори сприяють почастішанню перерв у споживанні тепла, що сприяє втратам енергії (вкл./викл. котла). Система модулювання потужності пальника Luna Platinum+ дозволяє адаптувати вихідну потужність котла до енергії споживаної будівлею в дуже великому діапазоні (досягає 1:10).

Також Luna Platinum+ оснащена газовою системою управління GAC (Gas Adaptive Control). GAC об'єднує в собі електронну систему управління і газовий клапан, що дозволяє оптимізувати процес управління згорянням газу в широкому спектрі режимів роботи котла.

По суті, розширення лінійки Platinum не стільки зробило продукцію компанії відповідною ErP, скільки допомогло створити асортимент котлів, що характеризуються відмінним ККД і здатні зайняти гідне місце в будь-якому сегменті ринку теплогенераторів. Моделі Platinum+ використовуються у комплексних рішеннях від бренду BAXI. Це не тільки спрощує монтаж, а й гарантує клієнтам впевненість у результатах роботи.

ПредставництвоBAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 6 187


Залишити коментар

Telegram