Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Баки з нержавіючої сталі BAXI Premier Plus

Особливий інтерес серед бойлерів італійського виробника BAXI завжди викликали водонагрівачі серії Premier Plus з нержавіючої сталі марки Duplex SAF 2304. Нержавіюча сталь Duplex виготовляється дуплекс-процесом та має змішану мікроструктуру аустеніту і фериту. Ця комбінація дає підвищену міцність і покращує опір локальній корозії, особливо точковій, щілинній і гальванічній

Baxi Premier Plus Сталь марки Duplex характеризується високим вмістом хрому і більш низькою часткою нікелю, ніж у класичних нержавіючих сталей. Дуплексні сплави використовують в нафтовій, харчовій та хімічній промисловості, з неї роблять, наприклад, гребні гвинтів морських суден. Використання сталі Duplex, призначеної для роботи з агресивним середовищем, і спеціальна обробка зварювального шва за запатентованою технологією дозволили повністю відмовитися від установки магнієвого анода і забезпечити тривалу роботу кожного бойлера Premier Plus.

Побутова серія Premier Plus представлена моделями ємністю від 100 до 300 л. Дані бойлери мають посилене кріплення теплообмінника для збереження при далеких транспортних перевезеннях. Змійовик компактно розташований в нижній частині приладу і виконаний у формі «змійовик в змійовику», що не тільки дозволяє досягти високої його міцності, але й збільшує швидкість нагріву і рівномірність температури води, що подається.

Кожен бак перевіряється у фабричних умовах тиском 15 бар. Зниження тепловтрат до мінімального рівня досягається завдяки 50 мм шару поліуретану між циліндричним «тілом» бойлера і декоративним кожухом. Нижня частина бойлера також повністю ізольована: бак встановлено на поліуретанову основу, що не дозволяє теплу виходити через підлогу.

Бойлери на 100, 150 і 200 л легко підвішуються на стіну завдяки спеціальним кронштейнам в комплекті поставки.

Основні особливості бойлерів Premier Plus:

  • теплообмінник «змійовик в змійовику» (змійовик знаходиться глибоко в бойлері, що дозволяє отримати більше гарячої води з однорідною температурою);
  • легкість транспортування і встановлення: всі з'єднання доступні з передньої частини, установка підлогова або настінна, легка вага, вбудовані в основу порожнини для захоплення руками, підйомна опора в комплекті (болти, вкручені в патрубок виходу гарячої води), опора жорсткості в підставці для стійкості;
  • вхідний дифузор холодної води запатентованого дизайну, що зменшує перемішування холодної та гарячої води;
  • унікальний нагрівальний елемент (опція), який має форму «L» і занурюється глибоко в бойлер для забезпечення ще більшої кількості гарячої води. Є також ключ для легкого монтажу і демонтажу ТЕНа.

Комерційні бойлери Premier Plus місткістю від 400 до 2500 л не просто продовжують лінійку побутовий моделей, але і мають унікальні технічні характеристики. Приміром, бойлери цієї серії можуть забезпечувати витрату гарячої води до 90 л/хв. і нагрівати 2500 л гарячої води швидше, ніж за годину!

Бойлери промислової серії, на відміну від побутових моделей, мають більш потужні змійовики з підвищеною тепловіддачею і зроблені з тієї ж нержавіючої сталі марки Duplex, але товщиною 3 мм. Це дозволяє їм працювати з тиском до 10 бар в баку і змійовику, а також дає можливість обійтися без додаткового захисту від корозії. Баки перевіряються на заводі тиском 22,5 бара, що допускає встановлення на них скидного запобіжного клапана на 15 бар.

Необхідно також відзначити, що комерційні бойлери є енергозберігаючими – шар пінополіуретанової ізоляції товщиною 100 мм зводить теплові втрати через стінки приладу до мінімуму.

Таким чином, переваги побутових і комерційних водонагрівачів Premier Plus очевидні – нержавіюча сталь марки Duplex, що характеризується підвищеною стійкістю до корозії, міцна конструкція і невелика вага!

Представництво BAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 960


Залишити коментар

Telegram