Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Слідкуйте за останніми трендами галузі HVAC у TikTok

Спеціалізований ресурс AW-Therm виходить на новий інформаційний майданчик — популярна платформа коротких відео TikTok

860x6YLBFnIg

У наш час інформація рухається зі швидкістю світла, і ми хочемо бути там, де і наші читачі— у центрі подій. Запрошуємо вас приєднатися до нашої TikTok-сторінки, де ви знайдете усю актуальну інформацію щодо новин, тенденцій та інновацій у світі інженерного обладнання.

На нашій новій сторінці ви знайдете огляди нових технологій та продуктів, експертні відгуки та аналіз різних рішень на ринку, професійні поради від колег - інсталяторів та інженерів.

Формуйте інформаційний простір разом з нами. Підписуйтесь, коментуйте та висловлюйте побажання — що саме ви хотіли б бачити на нашій сторінці.

@awtherm

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 763 / 2024-03-13 11:59:27

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram