Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Слідкуйте за останніми трендами галузі HVAC у TikTok

Спеціалізований ресурс AW-Therm виходить на новий інформаційний майданчик — популярна платформа коротких відео TikTok

860x6YLBFnIg

У наш час інформація рухається зі швидкістю світла, і ми хочемо бути там, де і наші читачі— у центрі подій. Запрошуємо вас приєднатися до нашої TikTok-сторінки, де ви знайдете усю актуальну інформацію щодо новин, тенденцій та інновацій у світі інженерного обладнання.

На нашій новій сторінці ви знайдете огляди нових технологій та продуктів, експертні відгуки та аналіз різних рішень на ринку, професійні поради від колег - інсталяторів та інженерів.

Формуйте інформаційний простір разом з нами. Підписуйтесь, коментуйте та висловлюйте побажання — що саме ви хотіли б бачити на нашій сторінці.

@awtherm

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 058 / 2024-03-13 11:59:27


Залишити коментар

Telegram