Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Автоматизовані пелетники PROPEL та SLIMPEL

Компанія «ЕкоЕнергоПроект» представляє на українському ринку автоматизовані твердопаливні котли PROPEL номінальною потужністю від 8 до 99 кВт з коефіцієнтом корисної дії до 91%

Eco Автоматизовані твердопаливні котли преміум-класу Propel потужністю від 14 до 99 кВт призначені для опалення та гарячого водопостачання житлових будинків, готелів, офісних приміщень та інше.

Котли спроектовані і вироблені виключно для спалювання паливних гранул – пелет з деревини.

Камера згорання котлів PROPEL виготовлена з високоякісної котлової сталі, теплоізоляція виконана з вогнетривкого матеріалу (шамоту).

Запорукою ефективної та правильної експлуатації котла є вимірювання залишку кисню в димових газах за допомогою лямбда-зонду. У разі відхилення від стандарту система автоматично регулює подачу повітря в пальник. Функція вимірювання температури вихідних газів дозволяє контролювати ефективність згорання і контролювати настройки котла.

Безпека експлуатації забезпечується завдяки постійному розрідженню, що створюється витяжним вентилятором, а також набору датчиків.

Для зручності експлуатації передбачені автоматичний пристрій для очищення котла і видалення золи, автоматичне розпалювання, а також дистанційне управління і налаштування параметрів. Додатково обладнання може комплектуватися системою пневматичної подачі пелет з зовнішнього паливного складу.

Відмінною особливістю котлів PROPEL є пристрій для періодичного автоматичного чищення пальника від продуктів згорання та залишків палива. Така конструкція ретортного пальника та наявність механізму автоматичного очищення підвищує надійність роботи котла, при використанні неякісних пелет (висока зольність, високий вміст мінеральних речовин).

Також пропонуються автоматизовані твердопаливні котли SLIMPEL потужністю від 10 до 40 кВт, які мають в цілому схожі з вищевказаною моделлю основні характеристики, є бункер для палива на строк до кількох днів, забезпечується такий же високий ККД.

Передбачено дистанційне управління через мережу інтернет та налаштування параметрів котла, а також погодозалежне регулювання температури теплоносія, з корекцією по внутрішньому датчику. Чистка теплообмінника забезпечується з допомогою ручки зверху котла.

Автоматизовані твердопаливні котли PROPEL та SLIMPEL – зручні у користуванні, економічні, екологічні і надійні. Заводська гарантія на вироби становить 2 роки. Усі котли є в наявності, підтримується склад запасних частин. Гарантійне та сервісне обслуговування здійснюється по всій України.

ТОВ «ЕкоЕнергоПроект»
+38 (044) 599-10-10
www.eco-energy.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 421

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram