Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Автоматика для вашого дому

Уявіть собі, що віднині вам не доведеться піклуватись про температуру у вашому домі – всі необхідні налаштування та перемикання виконає за вас автоматика

R_1 Сучасні системи автоматики для систем опалення можуть не лише підтримувати температуру, а й змінювати її в залежності від зовнішніх умов, часу доби, дня тижня, від сезону до сезону. Вони можуть враховувати, чи ви вдома, чи відсутні, навіть пристосовуватись до ваших звичок.

Автоматичні системи тепер навчені самі обирати оптимальне джерело тепла в залежності від тарифу, що діє, регулювати потужність теплових агрегатів, включаючи їх в оптимальному режимі з найбільшим коефіциентом корисної дії. Вам не доведеться більше хвилюватися за те, що може статися в вашу відсутність, тому що автоматика сама слідкує за належною роботою всіх складових системи, вона блокує техніку від ваших помилок і сама діагностує свою роботу.

Автоматика може сповіщати вас про зміни у стані системи, коли ви не вдома, може вимикати аварійні ділянки та пошкоджене обладнання, скажімо, за відсутності тиску газу чи води. І в той же час ви можете дистанційно «віддавати накази» автоматиці через смартфон, планшет чи ноутбук, аби система підготувала комфортні умови за вашим бажанням у домі в потрібний час. «Розумні» автоматичні системи через Інтернет можуть бути дистанційно перевірені та налагоджені фахівцями заводу-виробника у випадку негараздів, здатні оновлювати своє програмне забезпечення, інформувати, чи все працює як належить тощо.

Автоматика заощаджує, оптимізує ваші витрати і налаштовується на таку економію, яка не призводить до зменшення вашого комфорту. Автоматика веде облік та зберігає дані про кількість спожитого енергоносія кожного різновиду, скільки і з якою ефективністю було вироблено енергії та її вартість. Вона архівує звіти і може вести аналітику впродовж років.

Щоби долучитися до переваг новітніх технологій, варто звернутися до фахівців, що знаються на тонкощах його налаштувань та сполучень.

Кваліфіковані технічні консультанти фірми «Ромстал Україна» допоможуть вам обрати правильне обладнання та складові автоматики для всіх теплових систем у домі, що ви будуєте, або допоможуть з автоматикою до вже існуючих опалювальних систем. Фахівці фірми мають досвід роботи з обладнанням провідних виробників. Вони запропонують вам погодозалежну автоматику Meibes, автоматику з с функціями віддаленого контролю для котлів Vaillant, Viessmann, системи управління теплою підлогою та радіаторами від Danfoss и багато іншого. Проте серед пропозиції компанії є великий вибір термостатів та терморегуляторів, програматорів та контролерів, електронних модулів, датчиків та вимірювальних пристроїв, що можна використати для автоматизації обладнання будь-яких виробників.

Звертайтесь у наш центральний офіс в Києві та отримайте вичерпну інформацію щодо переваг автоматики для систем опалення. Спеціалісти допоможуть вам обрати варіант, прийнятний за функціями та вартістю.

Компанія «Ромстал Україна» має багатий досвід та готова до співпраці. Маючи безпосередній контакт із виробниками, фірма встановлює привабливі ціни на вироби і комплектуючі.

Наш Інтернет-магазин завжди до ваших послуг. Нашим клієнтам – лише найкраще!

Тел.: +38 (050) 4143772
Е-mail: shop@romstal.ua
http://romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 377

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram