Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

WILO Isar BOOST5 — автоматична установка підвищення тиску в системі водопостачання від Wilo

«ВІЛО УКРАЇНА» презентує нову автоматичну установку підвищення тиску— Isar BOOST5, яка використовується в системі водопостачання будинку, для зрошення та поливу, а також для дощової води

Зображення автоматична установка Wilo Isar BOOST5

Isar BOOST5 (рис. 1) це універсальна і зручна насосна установка підвищення тиску для побутового водопостачання з перетворювачем частоти, який забезпечує оптимальну продуктивність та постійний оптимальний тиск в системі. Насосна установка застосовується для підвищення тиску в системі водопостачання, для постачання води з неглибокого колодязя, водойми або резервуару.

Зображення Wilo-Isar BOOST5 насосна станція автоматична

Рис. 1. Насосна станція підвищення тиску Wilo-Isar BOOST5

Технічні характеристики насосної станції Isar BOOST5

Насосна станція Isar BOOST5 представлена в двох варіантах: насос Wilo-Isar BOOST5-Е-3 з максимальною витратою 5 м3/год та номінальною потужністю 0,75 кВт та Wilo-Isar BOOST5-Е-5 з максимальною витратою 7м3/год та номінальною потужністю 1,1 кВт. Робоча температура рідини від 0°С до +40°С. Габаритні розміри насоса становлять 200×390×344 мм. Максимальна висота всмоктування насоса – 8 м, графічні характеристики насосів та криві продуктивності наведені на рис. 2.

Продуктивність автоматичної насосної станції Wilo-Isar BOOST5

Рис. 2. Криві продуктивності насосної установки Wilo-Isar BOOST5

Насосна станція Wilo-Isar BOOST5 універсально застосовується для водопостачання й завжди підтримує постійний тиск води в усіх точках розбору. Наприклад, споживач має декілька точок водорозбору: душ, посудомийна машина, полив в саду. Щоб всі ці точки працювали одночасно, тиск повинен бути на необхідному рівні, навіть якщо при цьому збільшуються витрати води. За допомогою Isar BOOST5 всі ці умови будуть забезпечені.

Застосування насосної станції Віло

Схема підключення автоматичної установки підвищення тиску води

Wilo-Isar BOOST5 – це установка підвищення тиску, яка завдяки вбудованому перетворювачу частоти підтримує постійний тиск відповідно до фактичних вимог і може ефективно працювати як при наявності тиску на вході, так і у режимі самовсмоктування. Ручний перемикач дозволяє переключити насосну стацію в один з цих режимів, (рис. 3).

Зображення Режими роботи насосної станції Wilo-Isar BOOST5

Рис. 3. Режими роботи установки Wilo-Isar BOOST5

У корпус вбудовано всі необхідні для роботи компоненти: насос, перетворювач частоти, напірний бак, зворотний клапан, давач витрати тиску.

Завдяки ефективній гідравліці й шумозахисній обшивці установка працює рівномірно та майже без шуму. Сучасна та компактна конструкція дає змогу інтегрувати установку у житлову інфраструктуру. Крім того, ефективна гідравліка та вбудований частотний перетворювач робить установку енергоефективною та економічною.

Wilo-Isar BOOST5 комфортна в використанні: легко встановлюється (рис. 4), завдяки готовому до під’єднання виконанню; просто обслуговується через РК-дисплей з натискними кнопками. Численні вбудовані захисні функції забезпечують надійну експлуатацію.

Зображення схема підключення автоматичної насосної станції

Рис. 4. Схема підключення установки Wilo-Isar BOOST5

Wilo-Isar BOOST5 корисна для споживачів та інсталяторів

Насосна станція Isar BOOST5 цікава та корисна як для кінцевих споживачів, так і для інсталяторів, які її встановлюють.

Кінцевих споживачів цікавить, щоб це був тихий продукт, який не створював би ніяких шумових навантажень вдома. Тому максимальний рівень шуму – 58 дБ, а середній рівень шуму ще набагато нижчий, оскільки більшу частину часу ми використовуємо лише часткове навантаження насоса. При частковому навантаженні є можливість регулювання гідравлічних характеристик, чого немає в традиційних насосах з фіксованою швидкістю. Внаслідок цього, заощаджується енергія споживання, що робить цей продукт привабливим на ринку.

Великою перевагою для інсталяторів є простий та швидкий монтаж. Система «Plug&Pump», що станції Isar BOOST5 дає можливість увімкнути установку відразу після того, як вона буде гідравлічно підключена. Потрібно лише набрати нормальний тиск системи, і насосна станція готова до роботи. Підключення входу і виходу розроблене з можливістю повороту на 360 градусів. За допомогою такого виконання можна обрати найкращий варіант монтажу. Кнопкам «плюс» і «мінус» на дисплеї задається необхідний тиск у системі водопостачання (рис. 5).

Зображення панель керування автоматичною насосною станцією

Рис. 5. Панель керування насосною станцією Isar BOOST5

Додаткові особливості насосної станції Isar BOOST5

Безшумна робота відбувається завдяки частковому навантаженню. Установка Isar BOOST5 має опори для гасіння вібрації, а корпус спроєктований таким чином, щоб зменшити рівень шуму.

Всередині системи є багато функцій безпеки, які передбачають стійку та тривалу експлуатацію. Найважливіша функція безпеки – це захист від «сухого» ходу. Додатково в установці є струмовий захист та захист від перепаду напруги, а також постійний контроль температури електродвигуна та електроніки – захист від перегріву.

Відео. Автоматична насосна станція для водопостачання: огляд

Отже, сучасна насосна станція для підвищення тиску води Wilo-Isar BOOST5, на відміну від попередніх моделей, дуже компактна та майже безшумна. Вона є відмінним рішенням для комфортного водопостачання будинку, та забезпечує оптимального тиску води. Всі ці особливості роблять установку Wilo-Isar BOOST5 універсальною та зручною як для споживача так і для інсталятора.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 521


Залишити коментар

Telegram