Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплексне рішення для радіаторів від VALTEC

На ринку існує декілька типів підключення радіаторів до системи опалення. Компанія VALTEC – постачальник арматури для підключення радіаторів та регулювання теплоносія, пропонує комплексний підхід до підбору арматури

Зображення підключення радіаторів опалення Серед асортименту продукції радіаторної арматури, яку пропонує компанія VALTEC, є ручні та термостатичні клапани, запірно-балансувальні клапани, вузли нижнього підключення радіаторів, колекторні та прес-фітинги та інші комплектуючі.

Ручні клапани здійснюють регулювання подачі теплоносія в ручному режимі. На ринку вони представлені широким асортиментом: регулювальні, подвійного регулювання, прямого, кутового, компактного виконання, стандартної, підвищеної пропускної здатності, клапани для налаштування з різними умовними діаметрами (1/2, 3/4"), бокового та нижнього підключення. Різноманітна конфігурація клапанів дозволяє забезпечити будь-який напрям потоку теплоносія. Вони є сумісними з
пластиковою, металопластиковою та мідною розводкою трубопроводів.

Також компанія пропонує термостатичні клапани для радіаторів, які здійснюють регулювання кількості теплоносія в автоматичному режимі з можливим їх підключенням до одно- і двотрубних систем опалення. При цьому клапани бувають попереднього налаштування, стандартної або підвищеної пропускної здатності, з прямим або кутовим виконанням, в комплекті з термоголовкою або ковпачком ручного регулювання. Для схем з горизонтальною розводкою пропонуються в комплекті термостатичні вузли з нижнім підключенням радіаторів.

Для автоматичного керування радіаторними клапанами передбачене регулювання термоголовками або сервоприводами. З їх допомого робота опалювальних приладів коректується таким чином, що температура в приміщенні підтримується з точністю до 1°С. Термоголовка забезпечує регулювання за температурою оточуючого повітря, а сервопривід – за сигналами термостата або контролера. Моделі термостатичних головок та сервоприводів призначені для клапанів з розміром підключення М30 × 1,5.

Компанія VALTEC пропонує широкий спектр комплектуючих для радіаторів та радіаторних клапанів, виконаних з передових та унікальних компонентів. Радіаторні комплектуючі забезпечують повноцінну передачу тепла в приміщення. Серед них компактні автоматичні клапани для відведення повітря, прес-фітинги з хромованою трубкою, подовжувачі потоку правого та лівого виконання.

Комплектуючі для радіаторних клапанів VALTEC забезпечують підключення арматури радіаторів безпосередньо до розводки системи опалення. В асортименті є колекторні фітинги для різних типів труб, спеціально призначені для радіаторного опалення. Також на ринку представлені прес-фітинги у вигляді трійника з жорсткою хромованою підводкою та з накидною гайкою під «євроконус».

Комплектуючі для клапанів підходять для труб з різного матеріалу при нижньому підключенні опалювальних приладів.

Конструкція, рівень виробництва фітингів гарантують швидкий монтаж, надійність, довговічну герметичність з’єднань.

Більш детальну інформацію про радіаторну арматуру VALTEC можна отримати на сайті www.valtec.ua.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 637


Залишити коментар

Telegram