Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Комплексне рішення для радіаторів від VALTEC

На ринку існує декілька типів підключення радіаторів до системи опалення. Компанія VALTEC – постачальник арматури для підключення радіаторів та регулювання теплоносія, пропонує комплексний підхід до підбору арматури

Зображення підключення радіаторів опалення Серед асортименту продукції радіаторної арматури, яку пропонує компанія VALTEC, є ручні та термостатичні клапани, запірно-балансувальні клапани, вузли нижнього підключення радіаторів, колекторні та прес-фітинги та інші комплектуючі.

Ручні клапани здійснюють регулювання подачі теплоносія в ручному режимі. На ринку вони представлені широким асортиментом: регулювальні, подвійного регулювання, прямого, кутового, компактного виконання, стандартної, підвищеної пропускної здатності, клапани для налаштування з різними умовними діаметрами (1/2, 3/4"), бокового та нижнього підключення. Різноманітна конфігурація клапанів дозволяє забезпечити будь-який напрям потоку теплоносія. Вони є сумісними з
пластиковою, металопластиковою та мідною розводкою трубопроводів.

Також компанія пропонує термостатичні клапани для радіаторів, які здійснюють регулювання кількості теплоносія в автоматичному режимі з можливим їх підключенням до одно- і двотрубних систем опалення. При цьому клапани бувають попереднього налаштування, стандартної або підвищеної пропускної здатності, з прямим або кутовим виконанням, в комплекті з термоголовкою або ковпачком ручного регулювання. Для схем з горизонтальною розводкою пропонуються в комплекті термостатичні вузли з нижнім підключенням радіаторів.

Для автоматичного керування радіаторними клапанами передбачене регулювання термоголовками або сервоприводами. З їх допомого робота опалювальних приладів коректується таким чином, що температура в приміщенні підтримується з точністю до 1°С. Термоголовка забезпечує регулювання за температурою оточуючого повітря, а сервопривід – за сигналами термостата або контролера. Моделі термостатичних головок та сервоприводів призначені для клапанів з розміром підключення М30 × 1,5.

Компанія VALTEC пропонує широкий спектр комплектуючих для радіаторів та радіаторних клапанів, виконаних з передових та унікальних компонентів. Радіаторні комплектуючі забезпечують повноцінну передачу тепла в приміщення. Серед них компактні автоматичні клапани для відведення повітря, прес-фітинги з хромованою трубкою, подовжувачі потоку правого та лівого виконання.

Комплектуючі для радіаторних клапанів VALTEC забезпечують підключення арматури радіаторів безпосередньо до розводки системи опалення. В асортименті є колекторні фітинги для різних типів труб, спеціально призначені для радіаторного опалення. Також на ринку представлені прес-фітинги у вигляді трійника з жорсткою хромованою підводкою та з накидною гайкою під «євроконус».

Комплектуючі для клапанів підходять для труб з різного матеріалу при нижньому підключенні опалювальних приладів.

Конструкція, рівень виробництва фітингів гарантують швидкий монтаж, надійність, довговічну герметичність з’єднань.

Більш детальну інформацію про радіаторну арматуру VALTEC можна отримати на сайті www.valtec.ua.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 3 559


Залишити коментар

Telegram