Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Ariston Nimbus Hybrid – комбінований теплогенератор

Ефективне енергозбереження – це використання різних джерел теплової генерації з автоматично оптимізованим та збалансованим режимом експлуатації

Ariston_Nimbus_Hybrid_11 Комбіновані системи, що складаються з декількох окремих частин (наприклад, з теплового насоса, котла, сонячного модуля тощо) для деяких користувачів виглядають занадто складними. Вони, зазвичай, потребують багато місця, а коли використовуються складові системи від різних виробників, то кожна з них має відмінності та особливості керування та експлуатації. Монтаж обладнання комбінованих систем більш трудомісткий і відповідно обійдеться дорожче. Поєднання всіх складових в єдину узгоджену установку убезпечує від незручностей та гарантує найбільш оптимальний режим роботи всіх складових теплової системи.

Знайомтеся – Ariston Nimbus Hybrid – комбінований теплогенератор для забезпечення теплом та гарячою водою для побутового використання в помешканнях (ГВП) з тепловим навантаженням до 35 кВт.

Система складається з конденсаційного котла (1 або 2 контури) і теплового насоса типу «повітря/вода». Потужність котла – 24, 30 або 35 кВт, потужність теплового насоса може бути 4, 6, 8 кВт. Виробник рекомендує поєднувати котел з тепловим насосом у таких комбінаціях – 24 + 8 кВт, 30 + 6 кВт і 35 + 8 кВт, де перше значення це потужність котла, а друге - теплового насоса. Але можливе використання і інших комбінацій, що визначається в процесі розрахунку системи опалення та підбору обладнання. Електронна плата Energy Manager забезпечує оптимальну роботу та взаємозв’язок усіх компонентів системи. Працюючи в погодозалежному режимі, за допомогою гідравлічних модулів MGM EVO та MGZ EVO, система може керувати шістьома контурами опалення, чотири з яких можуть бути зі змішувачами. Також можливе додаткове встановлення геліосистеми для нагрівання води в ГВП.

Переваги гібридної установки перед класичною зв’язкою котел + тепловий насос полягає в алгоритмі роботи та в гідравлічній схемі Nimbus Hybrid, див. рис. 1 та рис. 2.

Ariston_Nimbus_Hybrid_1 Рис. 1. Схема з комбінованим бойлером

Ariston_Nimbus_Hybrid_2 Рис. 2. Схема із системою бойлера та накопичувальним резервуаром
для нагрівання побутової гарячої води

Принцип роботи Nimbus Hybrid полягає в послідовному нагріванні теплоносія: спершу самим тепловим насосом, а потім, у разі необхідності, газовим котлом. Догрів теплоносія до потрібного значення відбувається, коли тепловий насос виходить за межі своєї оптимальної роботи та необхідної потужності для теплової системи. Однак, на відміну від класичної роботи пари «котел-тепловий насос» (див. рис.3),

Ariston_Nimbus_Hybrid_3 Рис. 3. Класична схема роботи «котел + тепловий насос»

за допомогою установки Ariston Nimbus Hybrid відбувається більш повне застосування теплового насоса (див. рис. 4). Робота якого відбувається у межах значень показника ефективності COP, що забезпечує менший розхід електроенергії на роботу насоса, у порівнянні з котлом. Поряд з цим, дана установка дозволяє зекономити значну кількість палива, що спалюється у котлі, та забезпечує користувачеві додаткову економічну вигоду, порівняно зі звичайним, «розділеним» на окремі складові, рішенням.

Ariston_Nimbus_Hybrid_4 Рис. 4. Схема роботи Ariston Nimbus Hybrid

Завдяки програмному алгоритму, система керування Energy Manager дозволяє користувачеві вносити дані щодо вартості енергоносіїв. Це дає можливість системі робити умовні розрахунки вартості опалення та ГВП, установити граничний COP, при якому вже не потрібно використовувати енергію теплового насоса. Також є можливість установити один з трьох режимів роботи – «авто-тепловий насос – газовий котел», та один із шести алгоритмів роботи – від максимально екологічного, до максимально економічного.
Комбінований теплогенератор Ariston Nimbus Hybrid – це комплексне рішення системи опалення і ГВП, що забезпечить її економічну роботу в оптимальному режимі, збереже місце та дозволить зекономити на всіх складових для поєднання різних окремих систем – арматуру, насосне обладнання, труби тощо. Додаткова перевага єдиної комбінованої установки системи опалення і ГВП для Вашої оселі – якісний фірмовий сервіс від авторизованих партнерів Ariston.

ТОВ «АРІСТОН ТЕРМО УКРАЇНА»
Тел.: +380 44 496 25 18 (секретар)
Тел.: +380 44 496 25 15 (сервіс)
http://www.ariston.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 307


Залишити коментар

Telegram