Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Запрошуємо відвідати Aquatherm Baku 2019

З 22 по 25 жовтня в «Баку Експо Центрі» відбудеться 12-а Міжнародна Виставка «Опалення, Вентиляції, Кондиціонування, Водопостачання, Сантехніки та Басейнів» — Aquatherm Baku

Изображение Акватерм Баку Виставка відбувається за підтримки Національної Конфедерації Організацій Підприємців (Роботодавців) Азербайджанської Республіки, Фонду Заохочення Експорту та Інвестицій в Азербайджані, Агентства розвитку малого та середнього бізнесу Азербайджанської Республіки.

Aquatherm Baku 2019 — це 36% місцевих експонентів. Серед традиційних учасників такі компанії, як Azertexnolayn, Anadolu Kafkas Insaat San. ve Tic. A.S., Polymart, Euroclima, Newcond, Yusi Ko, Turan Makina та ін.

Іноземні учасники, серед яких в цьому році представники Італії, Лівану, Китаю, Росії, Туреччини, Чехії, та інших країн. Дебютантом виставки виступають представники Саудівської Аравії, які представлять вентиляційні системи. Також з регіональним стендом виступить Удмуртська Республіка.

Такі сектори, як: очищувачі повітря, кондиціонери, радіатори, вентилятори, опалювальні системи, теплові ізоляційні матеріали, ванни та джакузі, сауни, басейни, обігрівачі, компресори, кулери, системи керування енергією, технології охорони навколишнього середовища, фільтри, фітинги, трубопроводи, виробництво питної води, насоси, холодильники, сонячна енергія і т.д.

З повним списком можна ознайомитися за посиланням.

Насичена ділова та розважальна програми, що включають в себе B2B зустрічі, семінари, конкурси, зону презентацій і багато іншого. Корисні контакти, нові можливості і професійні відвідувачі.

Iнформаційний партнер в Україні — медіа-ресурс AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 842


Залишити коментар

Telegram