Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Запрошуємо відвідати Aquatherm Baku 2019

З 22 по 25 жовтня в «Баку Експо Центрі» відбудеться 12-а Міжнародна Виставка «Опалення, Вентиляції, Кондиціонування, Водопостачання, Сантехніки та Басейнів» — Aquatherm Baku

Изображение Акватерм Баку Виставка відбувається за підтримки Національної Конфедерації Організацій Підприємців (Роботодавців) Азербайджанської Республіки, Фонду Заохочення Експорту та Інвестицій в Азербайджані, Агентства розвитку малого та середнього бізнесу Азербайджанської Республіки.

Aquatherm Baku 2019 — це 36% місцевих експонентів. Серед традиційних учасників такі компанії, як Azertexnolayn, Anadolu Kafkas Insaat San. ve Tic. A.S., Polymart, Euroclima, Newcond, Yusi Ko, Turan Makina та ін.

Іноземні учасники, серед яких в цьому році представники Італії, Лівану, Китаю, Росії, Туреччини, Чехії, та інших країн. Дебютантом виставки виступають представники Саудівської Аравії, які представлять вентиляційні системи. Також з регіональним стендом виступить Удмуртська Республіка.

Такі сектори, як: очищувачі повітря, кондиціонери, радіатори, вентилятори, опалювальні системи, теплові ізоляційні матеріали, ванни та джакузі, сауни, басейни, обігрівачі, компресори, кулери, системи керування енергією, технології охорони навколишнього середовища, фільтри, фітинги, трубопроводи, виробництво питної води, насоси, холодильники, сонячна енергія і т.д.

З повним списком можна ознайомитися за посиланням.

Насичена ділова та розважальна програми, що включають в себе B2B зустрічі, семінари, конкурси, зону презентацій і багато іншого. Корисні контакти, нові можливості і професійні відвідувачі.

Iнформаційний партнер в Україні — медіа-ресурс AW-Therm.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Переглянуто: 1 792

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram