Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

«Аква-Терм Київ»- форум енергозбереження

М. Копилов

Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехники та басейнів «Аква-Терм» у Києві під проводом компаній-організаторів «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Велика Британія) збирає тисячі фахівців у галузі інженерних систем для НVAC індустрії. Цей форум визнаний найбільш значущим і впливовим не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі

Вистка Акватерм Київ У виставці «Аква-Терм Київ» беруть участь сотні компаній із понад 15-и країн світу: Австрія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія. Кожного року на виставці "Аква-Терм Київ" представлені національні павільйони: США, Франції та ін. Також у рамках виставки традиційно представлений національний павільйон Німеччини. Виставка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Відео. Іньтерв'ю з директором виставки «Акватерм Київ» Оленою Кононенко

Експозиція у всіх сегментах акцентована на енергоощадних технологіях: від систем опалення та кондиціювання до очистки води, що знаходять застосування у побуті, будівництві, сільському господарству, харчовій промисловості, фармацевтиці, машинобудуванні тощо:

 • Інноваційне обладнання і комплексні рішення для кондиціонування, вентиляції та холодопостачання - салон Cool Сlima.
 • Chill PRO Industrial cooling - промислове холодильне обладнання.
 • Eco Energy: енергозберігаючі продукти й технології для опалення і гарячого водопостачання, у тому числі з використанням відновлюваних джерел енергії (котли, сонячні колектори, вітряні електрогенератори таке інше).
 • Basseyn Pool: Новітнє обладнання для басейнів, саун, СПА, аквапарків тощо.
 • Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води».
 • Спеціалізований салон Bathroom: Design&Technologies.
 • AquaPro – міжнародна спеціалізована виставка рішень очищення води і стічних вод для промисловості та комунальних підприємств.

Ділова програма виставки містить низку науково-практичних заходів, зокрема:Конференції на виставці Акватерм Київ

 • Всеукраїнський фестиваль «Я – Монтажник».
 • «Підвищення ефективності теплоенергетики на основі використання теплових насосів» (організатор конференції – Національна Асоціація України з теплових насосів).
 • Всеукраїнська галузева конференція «Механізми забезпечення водопостачання».
 • Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективність і ресурсозбереження у житлово-комунальному господарстві – основний напрямок розвитку галузі».
 • Галузева конференція «Кліматизація будівель і споруд комерційного і промислового призначення».
 • Семінар «Нові продукти для домашньої водопідготовки».
 • Семінар та підсумкове тестування Академії водопідготовки WaterNet.
 • Симпозіум «Ефективне опалення і системи охолодження у поєднанні з відновлюваними джерелами енергії».
 • Спеціальний сервіс «Дилерська програма» для керівників та менеджерів дилерських компаній, що займаються продажем та монтуванням обладнання.

Відео. Відгуки партнерів AW-Therm на вистаці «Акватерм Київ 2017»

Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» проводить засідання Ради Асоціації, де розглядаються актуальні питання водопровідно-каналізаційного господарства України. Зокрема, проведено засідання робочої групи Асоціації з нормативно-правової роботи, на якому представлений план розробки проектів нормативно-правових актів, а також засідання Технічної ради щодо дієвості впровадження енергозберігаючих технології, використання найсучаснішого та найефективнішого обладнання у водопровідно-каналізаційному господарстві країни.

Відео. Промо-ролик виставки «Акватерм Київ 2018»

Чергова виставка «Аква-Терм Київ» відбудеться 18-20 серпня 2020 р. у Міжнародному виставковому центрі, Київ, Броварський пр-т, 15.

Для читачів і клієнтів Генерального медіа-партнера AW-Therm діє промокод AWTHERM. Ви можете використовувати його при реєстрації на сайті www.aqua-therm.kiev.ua для отримання безкоштовного електронного квитка на виставку.

Відео. «Акватерм Київ 2019»

Журнал AW-Therm традиційно є інформаційним спонсором виставки «Аква-Терм Київ». Запрошуємо до спілкування та ознайомлення з найновішими випусками нашого журналу на двох наших стендах, що будуть розміщені на виставці серед експозиції щодо опалення та водопостачання!

Новинки на виставці «Акватерм Київ»

Новинки компанії "ТВІСТ"

Компанія "Термо Пол" на виставці "АкваТерм"


Новинки компанії "УКСПАР"

Новинки завода ATON

Новинки компанії OCTOPUS


Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 22 341


1 коментар

4
4
4
Залишити коментар

Telegram