Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Акумулятори тепла будь-якої складності

Українська компанія ТОВ «НВП «Теплобак» створила лінію виробів, що успішно конкурують з лідерами європейського ринку

Tep_1 Комбінування декількох джерел теплової енергії в єдину систему теплопостачання – сучасна тенденція технічних рішень для систем опалення та ГВП житлових та господарських будівель. Така система може поєднувати котли на органічному паливі та електричні нагрівачі з альтернативними джерелами (тепловими насосами, сонячними колекторами) через пристрої для утилізації тепла. Це дозволяє максимально ефективно використовувати тепло від генераторів, що оптимальні саме в даний час (наприклад – сонячна енергія у світлий час доби або електроенергія за багатозональними тарифами). Акумуляція теплової енергії необхідна для її подальшого використання за потребою та для перекриття пікових навантажень, що також стабілізує роботу теплогенеруючих установок та зменшує їх встановлену потужність.

Теплові акумулятори «Теплобак» – результат праці досвідченого і висококваліфікованого персоналу на сучасному виробництві із застосуванням передових технологій. Це вироби, що за якістю не поступаються продукції провідних європейських виробників, а у деяких моментах і перевершують їх, забезпечують всі потреби клієнтів та є цілком конкурентними за ціною.

Tep_2

ТОВ «НВП «Теплобак» пропонує широкий модельний ряд баків-акумуляторів тепла для систем з природньою і примусовою циркуляцією теплоносія. Це вертикальні стальні баки з висотою в 3–5 разів більшою від діаметра для забезпечення температурного розшарування води. Стінки бака теплоізольовані термостійким еластичним пінополіуретаном (ППУ) або поліестером товщиною до 100 мм. Для приготування гарячої води у верхній частині бака розміщується теплообмінник з харчової нержавіючої сталі (акумулятор працює як проточний водонагрівач – велика площа нагріву та запас тепла в акумуляторі дозволяють миттєво нагріти потік холодної води до необхідної температури), або резервуар (80-350 л). По всій висоті бака розміщені патрубки для підведення і відведення води з різною температурою, а також для монтування електричних ТЕНів.

Теплові акумулятори є особливо необхідними для систем із сонячними колекторами. Для їх підключення у нижній частині бака розміщений стальний теплообмінник, що забезпечує максимально ефективну роботу контуру колекторів при найнижчій можливій температурі. Теплові акумулятори серій ВТА та ВТА/Н (зокрема ВТА-1 та ВТА/Н-1, ВТА-3 та ВТА/Н-2) стануть основою тих систем, де сонячні колектори працюють суміжно на опалення і на ГВП.

Відео. Виробництво теплових акумуляторів

Для вирішення найскладніших нестандартних задач спеціалісти ТОВ «НВП «Теплобак» готові за заявкою замовника виготовити ексклюзивний бак «під конкретний об’єкт» з оптимальними теплотехнічними параметрами та габаритами і саме тієї конфігурації (кількість теплообмінників, розміри, кількість а розміщення патрубків), що буде оптимальною та найбільш доцільною.Баки серій ВТП (чорна сталь з антикорозійним біокерамічним покриттям) та ВТН (харчова неіржавіюча сталь) будуть доцільними, коли потрібно приготувати та накопичити гарячу воду у великих об’ємах. Дані баки, в залежності від типу, можуть працювати в моновалентних та бівалентних системах, а також як накопичувачі води, попередньо підігрітої у зовнішніх вузлах.

НВП «Теплобак»
м. Тернопіль, вул. Микулинецька Бічна, 10 Б
Тел.: +38 (0352) 43-49-63
manager@teplobak.com.ua
www.teplobak.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 6 942


1 коментар

  • Чи э сервісне обслуговування баків-акумуляторів і у чому воно полягає? Чи залежить від сервісного обслуговування гарантія на "бочку"?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram