Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Акумулятори тепла будь-якої складності

Українська компанія ТОВ «НВП «Теплобак» створила лінію виробів, що успішно конкурують з лідерами європейського ринку

Tep_1 Комбінування декількох джерел теплової енергії в єдину систему теплопостачання – сучасна тенденція технічних рішень для систем опалення та ГВП житлових та господарських будівель. Така система може поєднувати котли на органічному паливі та електричні нагрівачі з альтернативними джерелами (тепловими насосами, сонячними колекторами) через пристрої для утилізації тепла. Це дозволяє максимально ефективно використовувати тепло від генераторів, що оптимальні саме в даний час (наприклад – сонячна енергія у світлий час доби або електроенергія за багатозональними тарифами). Акумуляція теплової енергії необхідна для її подальшого використання за потребою та для перекриття пікових навантажень, що також стабілізує роботу теплогенеруючих установок та зменшує їх встановлену потужність.

Теплові акумулятори «Теплобак» – результат праці досвідченого і висококваліфікованого персоналу на сучасному виробництві із застосуванням передових технологій. Це вироби, що за якістю не поступаються продукції провідних європейських виробників, а у деяких моментах і перевершують їх, забезпечують всі потреби клієнтів та є цілком конкурентними за ціною.

Tep_2

ТОВ «НВП «Теплобак» пропонує широкий модельний ряд баків-акумуляторів тепла для систем з природньою і примусовою циркуляцією теплоносія. Це вертикальні стальні баки з висотою в 3–5 разів більшою від діаметра для забезпечення температурного розшарування води. Стінки бака теплоізольовані термостійким еластичним пінополіуретаном (ППУ) або поліестером товщиною до 100 мм. Для приготування гарячої води у верхній частині бака розміщується теплообмінник з харчової нержавіючої сталі (акумулятор працює як проточний водонагрівач – велика площа нагріву та запас тепла в акумуляторі дозволяють миттєво нагріти потік холодної води до необхідної температури), або резервуар (80-350 л). По всій висоті бака розміщені патрубки для підведення і відведення води з різною температурою, а також для монтування електричних ТЕНів.

Теплові акумулятори є особливо необхідними для систем із сонячними колекторами. Для їх підключення у нижній частині бака розміщений стальний теплообмінник, що забезпечує максимально ефективну роботу контуру колекторів при найнижчій можливій температурі. Теплові акумулятори серій ВТА та ВТА/Н (зокрема ВТА-1 та ВТА/Н-1, ВТА-3 та ВТА/Н-2) стануть основою тих систем, де сонячні колектори працюють суміжно на опалення і на ГВП.

Відео. Виробництво теплових акумуляторів

Для вирішення найскладніших нестандартних задач спеціалісти ТОВ «НВП «Теплобак» готові за заявкою замовника виготовити ексклюзивний бак «під конкретний об’єкт» з оптимальними теплотехнічними параметрами та габаритами і саме тієї конфігурації (кількість теплообмінників, розміри, кількість а розміщення патрубків), що буде оптимальною та найбільш доцільною.Баки серій ВТП (чорна сталь з антикорозійним біокерамічним покриттям) та ВТН (харчова неіржавіюча сталь) будуть доцільними, коли потрібно приготувати та накопичити гарячу воду у великих об’ємах. Дані баки, в залежності від типу, можуть працювати в моновалентних та бівалентних системах, а також як накопичувачі води, попередньо підігрітої у зовнішніх вузлах.

НВП «Теплобак»
м. Тернопіль, вул. Микулинецька Бічна, 10 Б
Тел.: +38 (0352) 43-49-63
manager@teplobak.com.ua
www.teplobak.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 074


1 коментар

  • Чи э сервісне обслуговування баків-акумуляторів і у чому воно полягає? Чи залежить від сервісного обслуговування гарантія на "бочку"?

5
5
5
Залишити коментар

Telegram