Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Active House Days – презентація в Україні

Вперше в Україні відбудуться Active House Days за підтримки та участі міжнародного Альянсу активного будинку. Проекти будинків, що самі забезпечують себе енергією, будуть презентовані у Мистецькому Арсеналі, Київ, 23 червня 2018 року.

Зображення Active House Days Ця щорічна подія інтенсивного професійного спілкування для архітекторів, дизайнерів, будівельників, девелоперів і ріелторів, де протягом кількох днів експерти з усього світу обмінюються досвідом реалізації проектів будівель, де створені оптимальні умови для комфорту проживання, енергоефективності та безпеки для навколишнього середовища.

До заходу залучені визнані експерти галузі з Данії, Нідерландів, Німеччини, Італії, Малайзії, Білорусі, України, Японії, США, які мають практичний досвід та можуть розрадити проблеми, пов’язані із широким впровадженням нових методів будівництва у епоху сталого розвитку. Більше ніж 1000 фахівців зі всієї України зможуть разом обговорити конкретні рішення та нові підходи до проектування і будівництва енергоефективних та енергогенеруючих будівель.

Важливо натиснути на цій сторінці "ПIДУ" на Active House Days in Ukraine і поділитися подією з друзями та колегами
https://www.facebook.com/events/1791832337534637/

Підписуйтесь на офіційну сторінку заходу:
https://www.facebook.com/active.house.days/, щоб не пропустити новини, анонси спікерів і програму події.

Придбати свій квиток ви можете за посиланням:
https://kiev.karabas.com/ua/active-house-days

Лише до 18 червня 2018 року АКЦІЙНА ЗНИЖКА НА КВИТКИ 50%!

Мультимедійне видавництво AW-Therm приймає участь у заході в якості інформаційного партнеру, відвідувачі Active House Days зможуть отримати найсвіжіші друковані випуски журнала AW-Therm. Долучайтеся до сучасності!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 643


Залишити коментар

Telegram