Дарим подарок за видео с монтажом или сервисным обслуживанием инженерных систем

Теплові насоси Waterkotte – ефективність та екологічність

Компанія Waterkotte (Німеччина) була зареєстрована в 1976 році, але ще за 7 рокiв до цього її засновник Клеменс Ватеркотте розробив і встановив перший геотермальний тепловий насос в Німеччині, який обігріває його будинок досі.

Багато років і зусиль були вкладені в розвиток ефективного теплового насоса. І ось, у 2013 році, фірма Waterkotte представила нову серію агрегатів найвищого рівня. Вони характеризуються не тільки високим коефіцієнтом ефективності (СОР до 5,1), але й строгим дизайном у стилі хай-тек. Теплові насоси серії EcoTouch (рис. 1) завоювали багато престижних європейських нагород в галузі дизайну та високих технологій, зокрема, премію Design Plus на виставці ISH-2015.Un_1

Рис. 1. Лінійка продукції від компанії Waterkotte

У новій серії Waterkotte EcoTouch виробник впровадив ряд удосконалень. Наприклад, це зниження рівня шуму зовнішнього блока в повітряних спліт-системах, а також можливість керування тепловим насосом через смартфон (рис. 2) або планшет.Un_2

Рис. 2. Інтерфейс програмного забезпечення EasyCon для віддаленого керування системою опалення

Для зниження рівня шуму при розробці конструкції вентилятора для зовнішнього блока ЕС 7018 серії EcoTouch інженери використовували знання, отримані з природи. За зразок було взято сову, яка, завдяки великим крилам і їхньому сильному вигину, під час польоту практично не створює шуму та на низьких швидкостях має (порівняно з іншими птахами) велику піднімальну силу. З цієї причини лопасті вентилятора мають більш великі розміри, ніж їх аналоги з такою ж потужністю. Крім того, вони, подібно до бахроми на кінцях крил, оснащені зубцями.

Інженери компанії Waterkotte також оптимізували розподіл агрегатів між блоками. У результаті впровадження всіх інновацій рівень шуму на відстані 4 м від зовнішнього блока становить лише 34 дБ(А).

Для реалізації рішень автономного енергопостачання компанія Waterkotte пропонує різноманітні пакетні пропозиції, які включають в себе фотовольтаїчні панелі, акумулятор для сонячної електроенергії, теплові насоси (у тому числі тепловий насос для ГВП EcoWell) і вентиляційну установку. Розроблено концепцію енергоефективного будинку, який 70% енергії бере з навколишнього середовища.

Крім того, компанія виготовляє промислове обладнання – геотермальні теплові насоси серії DS 6500. При підключенні їх у каскад можливо досягнення потужності до 600 кВт і більше. На виставці ISH-2017 фірма представила тепловий насос потужністю 1 МВт. Таких показників досягає не кожен виробник теплових насосів.

На українському ринку обладнання Waterkotte представляє компанія «Унітех Бау», яка працює вже 25 років в сфері опалювальної техніки та оснастила інженерні системи понад 10 000 об'єктів у побутовому та промисловому секторі, зокрема, хмарочоси та імениті готелі в Києві, підприємства у регіонах і приватні резиденції. Компанія виконує проекти з тепловими насосами «під ключ»: починаючи від розрахунків, підбору та постачання обладнання, монтажу системи опалення та ГВП і закінчуючи сервісним обслуговуванням. У виставковому залі в офісі «Унітех Бау» у Києві представлені деякі моделі повітряних і геотермальних теплових насосів Waterkotte.

«Унітех Бау»

м. Київ, вул. Пироговського, 19, корп. 4,
тел. (044) 270-38-25.
office@bau.kiev.ua
http//unitechbau.kiev.uaОставьте комментарий