Дарим подарок за видео с монтажом или сервисным обслуживанием инженерных систем

Raypak серії HI DELTA в Україні

Ви втомилися від постійного з’ясування відносин з теплопостачальними компаніями? Вас не задовольняє якість їх послуг? Як альтернативне рішення компанія ТОВ «ТВГ Комплект» пропонує застосування автономних котелень та котлів Raypak серії HI DELTA виробництва компанії HuRay (Угорщина).

Teplo_98 Завод RAYPAK з виробництва котлів і водонагрівачів випускає продукцію з 1949 року та успішно розвивається в нинішній час. Розроблені компанією технічні рішення набули широкого розповсюдження та застосовуються у Сполучених Штатах Америки, в країнах Європи, в тому числі в Угорщині, Німеччині, Румунії і навіть в Австралії.

За останні роки котли RAYPAK Угорського виробництва поставляються в Україну ТОВ «ТВГ Комплект» та активно застосовуються на об’єктах житлового, промислового та спортивного призначення. За цей короткий час котли серії HI DELTA підтвердили свою якість і надійність.

Газові котли виробництва Raypak серії HI DELTA – одна з найбільш універсальних і вдалих моделей, яка може розміщуватися як в середині, так і ззовні котельні.

Свіже повітря, необхідне для горіння, подається в камеру згоряння одним або декількома вентиляторами безпосередньо з навколишнього середовища або через повітровсмоктувальні труби. Відпрацьовані гази можуть виводитися безпосередньо назовні або через вертикальні чи горизонтальні димові труби. Спалювання газу здійснюється розміщеними в закритій ізольованій камері згоряння трубчастими пальниками з неіржавіючої сталі. Незначна кількість шкідливих речовин.

Теплообмінник виготовляється з мідних або мідно-нікелевих труб. Труби теплообмінника стійкі до тиску 12 бар. Теплообмінники котлів мають високі теплопровідні властивості, містять мало води, мають невелику масу, тому в режимі готовності втрати тепла украй малі, що є відмінною перевагою при використанні котла поза приміщенням.

Пальники розподілені на групи, однакові за кількістю. До кожної групи пальників застосовується окремий газовий клапан, що постачає газ. Для заданої потреби в теплі запускається тільки необхідна кількість груп пальників, з тим, щоб досягти ідеального співвідношення повітря та газу.

У стані очікування газ не споживається, завдяки безпосередньому автоматичному запалюванню головного пальника поетапної дії.

Вбудовані контролери приладів здатні підтримувати постійну температуру, а також можуть підключатися до самостійного чи сигнального погодозалежного зовнішнього контролера.

Котли, які працюють під відкритим небом, спроектовані таким чином, щоб працювати безперебійно та економно, з ККД до 96%, протягом багатьох років. Термін експлуатації таких котлів перевищує 40 років.

Котел можливо налаштувати для підігріву теплоносія з температурою нижче ніж 40°С, що актуально для обігріву басейнів.

Завдяки своїм конструктивним особливостям, котли Raypak серії HI DELTA можна використовувати для безпосереднього нагрівання води. Можливо це також за рахунок високої швидкості протікання теплоносія – 1,2-3 м/с. При використанні промислових водонагрівачів можлива експлуатація навіть при вихідній температурі 110°С. При використанні теплоносія до t = 80°C, хімводопідготовка води не потрібна.

Водяний обсяг котлів дуже малий, завдяки чому втрати тепла в режимі очікування незначні навіть при температурі мінус 30°С.

Досвід монтажу та експлуатації дозволяє з упевненістю рекомендувати котли Raypak серії Hi Delta для монтажу на даху з мінімальними витратами та досягненням максимального комфорту.

«ТВГ-Комплект»

м. Київ. Тел.: (044) 223-65-97
(066) 211-42-48
www.teplogas.kiev.uaОставьте комментарий