Система опалення на основі сталевих панельних радіаторів забезпечить приміщення теплом протягом не одного десятка років. Розглянемо типи, варіанти підключення та технічні характеристики на прикладі сталевих радіаторів TepLife89 виготовлених в Україні
Поява широкого асортименту сталевих панельних радіаторів на ринку України дає можливість обрати продукт, який найбільше забезпечить всі його потреби. Тому все більше популярності набирають вітчизняні бренди, де в комплекті до продукції йде технічна підтримка та висока якість від виробника.
Саме такими є радіатори TepLife89, виготовлені в Україні на високоякісному європейському обладнанні, згідно з усіма вимогами та нормативними актами Євросоюзу. На вітчизняному ринку радіатори представлені компанією «СП УДТ».
Розглянемо основні типи сталевих панельних радіаторів:
- Однопанельний сталевий радіатор (1 ребро, тип 11).
- Двопанельний радіатор глибиною 100 мм з двома пластинами ребра (2 секції, тип 22).
- Трипанельний радіатор (3 ребра, тип 33) з трьома панелями та трьома пластинами ребра.
- Тип 33 – найенергоефективніший клас радіаторів, але й найгабаритніший.
Сталеві панельні радіатори TepLife89 представлені 22 типом.
На тепловіддачу пристрою впливає спосіб його підключення. Найпоширеніший – бічне одностороннє приєднання. Найбільша тепловіддача досягається при русі теплоносія зверху-вниз (живильна труба приєднана до верхнього патрубка радіатора, а зворотна до нижнього). «Дзеркальний» варіант призводить до значного (до 20% і більше в залежності від довжини приладу) зниження тепловіддачі приладу.
Енергоефективні варіанти підключення радіаторів:
Діагональне підключення забезпечує рівномірне розподілення температури по всій його довжині. У цьому випадку труба живлення повинна бути приєднана до верхнього патрубка приладу, а зворотна - до нижнього, з іншого боку. Такий вид з'єднання рекомендується для радіаторів великої довжини. Втрати у тепловіддачі щодо базового бокового підключення у разі незначні (близько 2%).
В асортиментному переліку TepLife89 моделі із боковим та нижнім підключенням.
Діапазон довжин для радіаторів обох моделей становить від 400 до 2000 мм. Висота радіатора може бути 200 (універсальне підключенням бокове та нижнє),300,500 та 600 мм.
Особливістю конструкції сталевих панельних радіаторів TepLife89 є застосування сталі, товщиною 1 мм, з вмістом цинку та інших кольорових металів для підвищення антикорозійних властивостей. Також великою перевагою є наявність прошарку ґрунтовки між сталевою поверхнею та шаром білої глянцевої фарби.
Режими роботи радіаторів: 90/70/20 та 75/65/20°С; робочий тиск - 10 бар; випробувальний тиск - 13 бар. Розмір патрубка для підключення теплоносія становить ½”.
Сталеві листи (конвектори), через які проходить повітря в радіаторі, виконані зі спеціального профілю оптимальної конфігурації для збільшення площі тепловіддачі. Наприклад, для радіаторів типу KV 22 та K 22, висотою 500 мм та довжиною 1000 мм тепловіддача становить 1950 Вт (при режимі 90/70/20 С).
Верхня решітка радіатора знімається для зручного очищення конвекторів від пилу, що також позитивно впливає на підвищення тепловіддачі. Радіатор постачається в надійній упаковці для безпечного транспортування. Всі ці переваги впливають на довгий термін і надійну експлуатацію приладів.
За додатковою консультацією при виборі сталевих панельних радіаторів звертайтеся до мережі сантехмаркетів «Інсталятор» та компанії «СП УДТ». Адже вибравши продукцію вітчизняного виробника, ви отримуєте якісне обладнання та постійну технічну підтримку.
Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok. Долучайтесь!
Переглянуто: 2 063