Baxi

"Аква-Терм Київ"- форум енергозбереження

Міжнародна виставка енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехники та басейнів "Аква-Терм" у Києві під проводом компаній-організаторів «Прем’єр Експо» (Україна) та ITE Group Plc (Велика Британія) знову збирає тисячі фахівців у галузі інженерних систем для НVAC індустрії. Цей форум визнаний найбільш значущим і впливовим не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі

DSC_0805 У 18-й виставці "Аква-Терм Київ-2016" беруть участь 345 компаній із понад 15-и країн світу: Австрія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія Іран, Італія, Іспанія, Китай, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Туреччина, Україна, Узбекистан, Чехія. У цьому році вперше на виставці "Аква-Терм Київ" буде представлено національні павільйони США і Франції. Також у рамках виставки традиційно буде представлений національний павільйон Німеччини. Виставка проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Експозиція у всіх сегментах акцентована на енергоощадних технологіях: від систем опалення та кондиціювання до очистки води, що знаходять застосування у побуті, будівництві, сільському господарству, харчовій промисловості, фармацевтиці, машинобудуванні тощо:

 • Інноваційне обладнання і комплексні рішення для кондиціонування, вентиляції та холодопостачання - салон Cool Сlima.
 • Eco Energy: енергозберігаючі продукти й технології для опалення і гарячого водопостачання, у тому числі з використанням відновлюваних джерел енергії (котли, сонячні колектори, вітряні електрогенератори таке інше).
 • Basseyn Pool: Новітнє обладнання для басейнів, саун, СПА, аквапарків тощо.
 • Спеціалізований салон «Фільтри і технології очищення води».
 • Вперше – спеціалізований салон Bathroom: Design&Technologies.

Ділова програма виставки містить низку науково-практичних заходів, зокрема:DSC_0081

 • «Підвищення ефективності теплоенергетики на основі використання теплових насосів» (організатор конференції – Національна Асоціація України з теплових насосів).
 • Всеукраїнська галузева конференція «Механізми забезпечення водопостачання».
 • Міжнародна науково-практична конференція «Енергоефективність і ресурсозбереження у житлово-комунальному господарстві – основний напрямок розвитку галузі».
 • Галузева конференція «Кліматизація будівель і споруд комерційного і промислового призначення».
 • Семінар «Нові продукти для домашньої водопідготовки».
 • Семінар «За і проти зворотного осмосу».
 • Семінар та підсумкового тестування Академії водопідготовки WaterNet.
 • Симпозіум «Ефективне опалення і системи охолодження у поєднанні з відновлюваними джерелами енергії».
 • Спеціальний сервіс «Дилерська програма» для керівників та менеджерів дилерських компаній, що займаються продажем та монтуванням обладнання.

DSC_1168 Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» 17 травня 2016 року проводить засідання Ради Асоціації, де будуть розглядатися актуальні питання водопровідно-каналізаційного господарства України. Буде проведено засідання робочої групи Асоціації з нормативно-правової роботи, на якому відбудеться представлення плану розробки проектів нормативно-правових актів, а також засідання Технічної ради щодо дієвості впровадження енергозберігаючих технології, використання найсучаснішого та найефективнішого обладнання у водопровідно-каналізаційному господарстві країни.

Виставка "Аква-Терм Київ" відбудеться 17-20 травня 2016 р. у Міжнародному виставковому центрі, Київ, Броварський пр-т, 15.

Журнал AW-Therm традиційно є інформаційним спонсором виставки "Аква-Терм Київ". Запрошуємо до спілкування та ознайомлення з найновішими випусками нашого журналу на двох наших стендах, що будуть розміщені на виставці серед експозиції щодо опалення та водопостачання!

Больше важных статей и новостей в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь!


Install Fest Ukraine


1 комментарий

Оставьте комментарий

Telegram